Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokec o Sos mi vida

Goto down 
+36
monoo1332
Baca9
monita121
Domcaxx
ell-151
danny103
Monita27
sasuliq
Monnita
sasanka
Phoebe
Debora
Baša
Moncykaa
Piper
_mischuliatko_
och
colour.girl
kwixina
ajty
janabelle
gaudi
Dakota
Basha
mili
sasaj
Nalito
Monita
AnushQa
Mischella
dany261
magge
kaja
elizabeth
bronwyn
BuBa
40 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
AutorZpráva
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:56 am

co??? ne nestraste nemozu to presunut, sak ja to teraz ledva stiham a nie este potom, to su hlupaciiiiiiiiii v tej markize Sad(((((((((
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:33 pm

suhlasim!!! najlepsie by bolo, aby to byvalo ako vsetky telenovely - o 4...
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:47 pm

no to by mi zas velmi nevyhovovalo lebo potom mam treningy men to vyhovuje takto ako to je Smile)) len keby bol kazdý zaciatok vzdy o 14/15 lebo ja tak 14/10 akurat dojdem zo skoly a hned zapínam tv :PP
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
Dakota
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 17. 11. 07
Age : 30

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 4:06 pm

prosim vas mohol by mi niekto poslat pesnicku El Sueno Morfeo - Ojos de Cielo?? nejde mi to odniakial stiahnut ..pls dakujem
Návrat nahoru Goto down
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 6:16 pm

nemyslite si ze je to az moc zamotane???normall ked sa martin a mona hadaju som nervozna Smile xixi a ked su spolu taaak to je fajn :-*
Návrat nahoru Goto down
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 6:19 pm

hm,,,a ta markiza je vazne na hlavu ,,,mohlo by na mail markize napisat vaic ludi a protestovat nech to nedaju od 13:15 ved sa im znizi sledovanost hlupaci....som zvedava co za telenovelou daju.....aky hlupy film
Návrat nahoru Goto down
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 6:49 pm

urcite tu trapnu kobru alebo neico take, sak ja mam skoro kazdy den sedem hodin a ledva to stihenm a ked to daju skorej ta sa osalim, ved ja chcem vidiet vsteky diely, normalne som zavyslacka :DDDDD takto mi to vyhovuje
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 9:06 pm

treba napisať do markizy že ci su normaalni bože...:-(((((
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
lilli
Anonymní




Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 12:04 am

ale nee doriti ja ledva stiham na 14:10 sakra sak 25 minut cestujem a tak zo zastavky beham domov a zapinam tele pred 14:10 to nemozu dat na 13;15 nieee maria ich tam skare!! sak to vobec nebudem uz sstihat:( sakra to nieje fer a taka supa to je super telenovela.
Návrat nahoru Goto down
mili
Nováčik
Nováčik
mili


Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 11. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:46 pm

dneska ako sa obhadzovali tortami bolo strasne vtipne:)
Návrat nahoru Goto down
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 5:57 pm

no vet kobru alebo neco tam hodia tak ma porayi ja to kukam tey kaydz den aj ked ma to uy niekedz ani nebavy vzdy sa len hadaju ale ak prehodia cas budem to musiet riesit len tak ze si to natocim na video a vecer kuknem
Návrat nahoru Goto down
mili
Nováčik
Nováčik
mili


Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 11. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 9:10 pm

ja tiez neviem ci si to budem natacat alebo co...mali by tonechat tak ako to je ...
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 9:18 pm

mili napsal:
ja tiez neviem ci si to budem natacat alebo co...mali by tonechat tak ako to je ...

presne,ale budem to natacať..... Cool
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
och
Anonymní




Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: len to nie   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 12:11 am

Dufam ze nedaju tak skoro, ak hej ma asi porazi, to je strasne super telenovela-komedia. Je strasne vtipna, nikdy v zivote som sa na nejakom "seriali" tak nesmiala ako na tejto, bohovska. tiez bezim stale domov aby som stihla kuknut co najviac.
Návrat nahoru Goto down
Maja
Anonymní




Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 9:37 pm

TO DAKOTA:

AHOJ,JA BY SOM TI TU PESNICKU MOHLA POSLAT,LEBO JU MAM V PC.POSLI MI TVOJE ICQ CISLO flower
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 10:44 pm

na tej markize su uplne slahnuti. o 14:00 to bolo uplne super
takto nebudem stihat prvy diel a to bude o hovn[/b]
Návrat nahoru Goto down
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:03 pm

Basha napsal:
urcite tu trapnu kobru alebo neico take, sak ja mam skoro kazdy den sedem hodin a ledva to stihenm a ked to daju skorej ta sa osalim, ved ja chcem vidiet vsteky diely, normalne som zavyslacka :DDDDD takto mi to vyhovuje

akoze kobra neni trapna ja ju pozeravam..a inak tiez to nebidem stihat a rodicia na mna furt nadavaju ze len sedim pri telke jak pridem domov..tak niekedy ani nemozem pozerat Sad
Návrat nahoru Goto down
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:04 pm

mili napsal:
dneska ako sa obhadzovali tortami bolo strasne vtipne:)

presne a monita bola strasne sexi v tych satockach Smile
Návrat nahoru Goto down
janabelle
Nováčik
Nováčik
janabelle


Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 22. 11. 07
Age : 37
Location : Spisska Nova Ves

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 2:14 am

A dneska, ked si myslela, ze nataca film...to s tym prepadom...chudinka...stale jej to nedochadzalo, ze je to naozaj...nemohla som z nej, skoro som obed vyplula, tak som sa nasmiala...naozaj perfektna telenovela...trosku dlha, ale co uz Rolling Eyes Very Happy Naty s Facundom su spolu skveli.... Laughing Sledujem to vzdy, ked mozem...fakt s tym casom su hrozni... Evil or Very Mad mne to az tak nevadi, cucim vacsinou doma, nezamestnanost moja, neopustaj ma nikdy Laughing ale pre tych, ktori chodia do skoly to bude zle...dementi...k markize sa uz radsej nevyjadrujem, vzdy mi pokazili, co sa dalo... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
http://www.freewebs.com/janabellesworld/
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 6:02 pm

noo aa uz sa asi tak skoro monita a martin dokopy nedaju ze,???ci anno???
Návrat nahoru Goto down
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 6:02 pm

uz ma nudi to neustal hadanie je to velmi zamotana telenovela ale aj veeelmi good
Návrat nahoru Goto down
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 6:01 pm

boze ked mi ani video nemame len dvd ta si to mozem nahrat tak akurat na prst, dufam ze to markiza nemysli vazne s tym premiestnenim sak co tym dosiahnu? ze to strati sledovanost sak urcit maju teraz vysoku sledovanost tak enchapem co zas riesia
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
ajty
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 21. 11. 07

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 8:18 pm

a na kedy to chcu premiestnit?
Návrat nahoru Goto down
Nikussqa
Anonymní




Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: NIEEEEEEEE   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 11:14 pm

Oks, sprava do boja, idem pisat do markizy.... SadSad

Ja tu telenovelu zboznujem, ti herci proste k sebe idu

Dabing mame ovela lepsi ako cesi, to sa musi uznat...

Len nie je taky isty ako v Divokom anjelovi, Divoky anjel dabovala Naty - Vanda Rúžičková a Facunda - Stano Kráľ... Teraz myslím že Facunda dabuje ten cco sa mu meno zacina na E... take zlozite... daboval aj Santosa v La Tormente
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 5:06 pm

ja som pocula ze to idu presunut na 13:15 Sad ja nechceeem ja wtedy koncim skolu Crying or Very sad Crying or Very sad ved oni su blbci taku krasnu telenovelu presunu iba koli sprostemu serialu nejakemu.. Sad
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o Sos mi vida   Pokec o Sos mi vida - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec o Sos mi vida
Návrat nahoru 
Strana 3 z 22Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» Pokec o filmoch
» Texty piesni

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: O telenovele-
Přejdi na: