Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokec o filmoch

Goto down 
+11
13_misulka_13
elizabeth
och
Mischella
kwixina
gaudi
Piper
Phoebe
Baša
bronwyn
BuBa
15 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 8:37 pm

Máte nejaký obľúbený film? Povedzte o ňom aj nám...
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 1:35 pm

mnooo....mam aj oblubene filmy s mojou oblubenou hereckou hilary duff...zboznujem filmy Moderna popoluska a Nikdy to nevzdavaj...ta tie u mna nic nema
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 8:41 pm

Ja mam rada velmi vela filmov, roznych zanrov... prevladaju romanticke komedie, ale moj NAJ film je asi Resident Evil. Pravdaze tie filmy sa velmi rychlo menia... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 5:51 pm

hmm..to je tiez pravda...ale na hilary duff nema U MNA nikto
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 8:03 pm

Podla mna je vela super filmov no vsak kazdy den si pozrem aspon tri filmy:DNo aj tak po mojimi srdcovkami su simpsonovci a telenovely napr smv a tak proste z telenovelami vyrastam a nikdy sa zatial nestalo ze by som ovedala ze telenovely su trapne ...ale okrem telenoviem mat strasne rada filmy:Pan a Pani Smith,Fotor je lotor,Kym nas smrt nerozdeli,kill bill 1,2,wasabi a tak dalej !proste tych filmov u mna je na vyber vela a nechcem tu byt do zajtra tak som vymenovala zopar!strasne vas vsetkych lubim a tak nech zatial papa(cmukii)
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 8:42 pm

bronwyn napsal:
mnooo....mam aj oblubene filmy s mojou oblubenou hereckou hilary duff...zboznujem filmy Moderna popoluska a Nikdy to nevzdavaj...ta tie u mna nic nema

Suhlasim, moje najoblubenejsie herecky su : Alyssa Milano a Hilary Duff, ony su proste super, ale nevidela som film kde hrala Alyssa, pozeravam iba Charmed, ale je super a Hillary ma tiez super filmy, : Moderna popelka, Italske prazsniny, Pan dokonaly ... cyclops
Návrat nahoru Goto down
Piper
Začínajúca star
Začínajúca star
Piper


Po?et p?ísp?vk? : 391
Join date : 29. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 11:51 pm

No moj oblubeny film je asi A.I umela inteligencia , charmed potom aj moderna popoluska a este škola rocku , to su naj filmy a ešte nejake no nechcem sa tu rozpisovaťSmile
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 10:55 pm

jaj mne sa velmi paci high scool musical 1,2
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 11:09 pm

ja to uplne ze zeriem ten high school musical 1,2 uplne krasny musical alebo co to je.... Smile
Návrat nahoru Goto down
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 12:20 pm

kwixina napsal:
ja to uplne ze zeriem ten high school musical 1,2 uplne krasny musical alebo co to je.... Smile
Já viděla jen 1 Rolling Eyes A byla super! Very Happy
Návrat nahoru Goto down
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 2:42 pm

hej HSM1 aj 2 su uuplne bohovske....no a potom este mam strasne rada harryho pottera a shreka...a este nejake rozpravky na ktorych sa da dobre zasmiat
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 10:48 pm

aj ja mam strasne rada aj nema,shreka,pribeh zraloka....a taketo rozpravky su velmi pjekne a da sa na nich aj zasmiat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 12:50 pm

kwixina napsal:
aj ja mam strasne rada aj nema,shreka,pribeh zraloka....a taketo rozpravky su velmi pjekne a da sa na nich aj zasmiat Very Happy
Jj já taky Very Happy Nemo je úplně boží!
Návrat nahoru Goto down
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 3:26 pm

jj nemo je super, to sa mi pacilo Smile
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:20 pm

aj auta(cars) boli bohove
Návrat nahoru Goto down
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:31 pm

hej to som videla, to bolo dobre Smile
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 10:43 pm

jj aj to je super.. Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 12:00 pm

Smile aj mne sa to pacilo, to bolo zlate.
Návrat nahoru Goto down
och
Začínajúca star
Začínajúca star
och


Po?et p?ísp?vk? : 349
Join date : 21. 11. 07
Age : 33

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 1:55 am

Ja uplne zboznujem Velmi nebezpecne znamosti (taky smutny) a potom mam rada aj ine ale teraz neviem nazvy:p
Návrat nahoru Goto down
elizabeth
Malá hviezda
Malá hviezda
elizabeth


Po?et p?ísp?vk? : 206
Join date : 03. 10. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 9:39 pm

mne sa strasne pacil film honba za slobodou bol tam krrraaaaaaaaaaaaaaaasny herec
Návrat nahoru Goto down
http://naucimtamilovat.forumotion.com
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 7:18 pm

hej, honba za slobodou boli dobre, mne sa aj videli tie SEXI PIŠTOLE čo boli nedávno Smile a ešte sa mi vidi DOSŤ
Návrat nahoru Goto down
13_misulka_13
Nováčik
Nováčik
13_misulka_13


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 12. 07
Age : 30

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 9:02 pm

mne sa velmi pacil film most do krajiny terabithia mozno je to film pre trosku mladsich ale neva je suuuper!!!pozrite si!!!super herec josh hutcherson:-*
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 9:03 pm

aj mne sa pacil ten film SEXI PISTOL Smile
Návrat nahoru Goto down
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 9:03 pm

to som nevidela Very Happy
Návrat nahoru Goto down
13_misulka_13
Nováčik
Nováčik
13_misulka_13


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 12. 07
Age : 30

Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 9:05 pm

aj mne sa pacilo SEXI PISTOLS
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokec o filmoch Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokec o filmoch   Pokec o filmoch Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Pokec o filmoch
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pokec o Sos mi vida

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Off Topic :: Filmotéka / Serialtéka-
Přejdi na: