Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Osobitné pesničky / Hľadám

Goto down 
+49
La Monita
Monita Munos
DOMKA
nixus
3wqa
sonicka
mrawec
silwus
natallka
Katie
monna9
Diana
nell12
Domcaxx
Domikaaa
Monita
martinkamk
martina1515
Baca9
ell-151
Domicka
Lubi_Bueno1
Telenovelka
Baša
13_misulka_13
SSisika88
norika
monita121
och
miona
fLoOw
erikaa
Martin Quesada
natyyyy
gaudi
Mishelka
kwixina
Andrej777
mikes192
Alinqa
monika21745
FelicitySim
miro285
mica5
twiiity
Martín
kaja
BuBa
Mischella
53 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
AutorZpráva
jankoo
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 3:35 pm

rapidlibrary.com/download_file.php?qq=peluca&file=1928538&desc=09+-+POCHI+PELUCA+.mp3
Návrat nahoru Goto down
jankoo
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 3:36 pm

pred to este http://  ..... nechcelo mi to inak zobrazit a napisat to sem sry za trojitu spravu Very Happy
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 4:08 pm

akože aj tak najlepšia pesnička je Down - Rakim y Ken...Razz som ju dobre dlho zháňalaa..Razz
Návrat nahoru Goto down
Domcaxx
Hviezda
Hviezda
Domcaxx


Po?et p?ísp?vk? : 851
Join date : 10. 11. 07
Age : 30

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeTue Feb 26, 2008 6:11 pm

mne sa najviac pacia Ojos de cielo, Somos aire, Me voy a El problemom Smile
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 2:52 pm

hmm šak aj tie sú dobré..Smile) a ojos de cielo je ppči tež Smile)
Návrat nahoru Goto down
miona
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 07. 12. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 6:25 pm

ahoj, dnes išla na konci druhej časti pesnička, ktorá sa mi páčila... nepozná ju niekto? stačí názov, ja si stiahnem...
a somos aire tiež zháňam, nájde sa tu dobrá duša, ktorá mi to pošle? lebo mi to nejde stiahnut - alebo dajte link na rapid...
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 8:30 pm

jeje nema niekto tu pesnicku take co sa tam spieva pochi pochita
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
nana
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: pesnicka   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 6:37 pm

Hladam pesnicku z dielu 196 ako na konci prisla Monita do izby a tam bola Barbara.
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 7:02 pm

viem ze je to dost stare ale nema niekto tu pesnicku co ked turka nahravala svoju pesnicku v studiu a monita si to xcela tiez vyskusat taq aj ona zacala spievat taqa pekna smutna pomala pesnicka to bola pjosim aj ju niekto ma poslete mi ju na 3wqa@azet.sk?
Návrat nahoru Goto down
mrawec
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 22. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 7:33 pm

cavte
Návrat nahoru Goto down
mrawec
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 3
Join date : 22. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 7:41 pm

Ahojky nenajde sa daka dobra dusicka ktora by mi poslala pesnicky:Rakim and Ken:down, Bacilos:Dime lo que siente a Chates amaral:si tu no vueves a J Venegas: nada de esto fue un error.Nejdu mi nijako stiahnut.Veeeeeeeelmi prosinkam.aspon niektoru.PROSIIIIIIIIIIIIM.Na Jussi_69azet.sk lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
miona
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 07. 12. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeFri Feb 29, 2008 10:22 pm

ahoj, chcela by som tu pesnicku, ktora isla, ked Monita tancovala salsu... pozna ju niekto?
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:51 am

mno zisla by sa
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 1:06 pm

prosiiiiiiiiiiiiim mohol by mi niekto poslat pesnicky zo 180. 181. a 182. casti prosiiiiiiiiiiiiiiiim na mail 3wqa@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 3:24 pm

neviem ktore mysliss!
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Domikaaa
Nováčik
Nováčik
Domikaaa


Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 03. 02. 08
Age : 34
Location : Slovensko - Veľký Krtíš

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 6:56 pm

Tá pesnička s tou salsou sa volá asi MAGDALENA MI AMOR
neviem presne ale skúste to niekde nájsť...
Návrat nahoru Goto down
Domikaaa
Nováčik
Nováčik
Domikaaa


Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 03. 02. 08
Age : 34
Location : Slovensko - Veľký Krtíš

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 7:01 pm

Baši poslala by si mi ešte pesničku Emmanue Horvilleur - No como??? prosííííím moje ICQ máš...aspon dúfam Very Happy 419 330 985
alebo domika10@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
Domikaaa
Nováčik
Nováčik
Domikaaa


Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 03. 02. 08
Age : 34
Location : Slovensko - Veľký Krtíš

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 7:29 pm

fasácka pesnička je od AZUL AZUL -MENTIROSA aspon podla mna... Smile ak by ste ju chceli...
Návrat nahoru Goto down
Domcaxx
Hviezda
Hviezda
Domcaxx


Po?et p?ísp?vk? : 851
Join date : 10. 11. 07
Age : 30

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 8:52 pm

tu som ece nepocula...posles mi ju na Dominika31@azet.sk ???? SmileSmileSmileSmileSmile
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:41 pm

no samizda mam poslemmmmmm!!! a to azul azul by poslaii mneew??
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Domikaaa
Nováčik
Nováčik
Domikaaa


Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 03. 02. 08
Age : 34
Location : Slovensko - Veľký Krtíš

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 10:46 pm

jasné že ti pošlem len sa prihlas na ICQ!!!!
Návrat nahoru Goto down
Katie
Nováčik
Nováčik
Katie


Po?et p?ísp?vk? : 31
Join date : 23. 02. 08

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSat Mar 01, 2008 11:57 pm

Naozaj ta mentirosa je fakt super pesnicka no mne sa ja tak najviac pacia: Julieta Venegas-Me voy, Kumbia Kings-Mi dulce nina no najlepsia je Paulina Rubio-Ni una sola palabra I love you I love you I love you
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 4:34 pm

mohol by mi niekto na mail poslať pesničku Chates amaral-si tu no vueves candy_silwus@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 4:36 pm

a ete tú na ktorú monita tancovala salsuu...Razz plss
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitimeSun Mar 02, 2008 8:08 pm

no tu salsovu pesnicky by som chcela nazov
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Sponsored content





Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Osobitné pesničky / Hľadám
Návrat nahoru 
Strana 12 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 18 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: