Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Osobitné pesničky / Hľadám

Goto down 
+49
La Monita
Monita Munos
DOMKA
nixus
3wqa
sonicka
mrawec
silwus
natallka
Katie
monna9
Diana
nell12
Domcaxx
Domikaaa
Monita
martinkamk
martina1515
Baca9
ell-151
Domicka
Lubi_Bueno1
Telenovelka
Baša
13_misulka_13
SSisika88
norika
monita121
och
miona
fLoOw
erikaa
Martin Quesada
natyyyy
gaudi
Mishelka
kwixina
Andrej777
mikes192
Alinqa
monika21745
FelicitySim
miro285
mica5
twiiity
Martín
kaja
BuBa
Mischella
53 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
AutorZpráva
DOMKA
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 20. 01. 08

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSat Apr 12, 2008 8:32 pm

hejjjjj pleco?
Smile
Návrat nahoru Goto down
sonicka
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 52
Join date : 04. 03. 08
Age : 33
Location : Banská Štiavnica

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 2:59 pm

prosim neviete kde by som mohla stiahnut pesnicky: Fonseca - Te mando flores a Amaral y chetes - si tu no vuelves ? alebo ak mate neposlali by ste? prosiiim
Návrat nahoru Goto down
DOMKA
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 20. 01. 08

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 4:16 pm

mno sonicka ja ti v poho poslem len mi daj email plsssssss!!!! dik Smile
Návrat nahoru Goto down
sonicka
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 52
Join date : 04. 03. 08
Age : 33
Location : Banská Štiavnica

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeMon Apr 14, 2008 4:29 pm

61sonicka@azet.sk aa ja dakujem tebe Smile
Návrat nahoru Goto down
Domikaaa
Nováčik
Nováčik
Domikaaa


Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 03. 02. 08
Age : 34
Location : Slovensko - Veľký Krtíš

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeFri Apr 18, 2008 9:41 pm

Ahooojky! prosííím pomôžte mi! pozrite toto video https://www.youtube.com/watch?v=z-NazFqgSSI&feature=related
a ide tam fajnováááá pesnička len vôbec neviem kto to spieva! ale tam v tých komentároch píšu že nejaká IVY QUEEN a že pesnička je DIME SI NO ME OLVIDAS, ale to určite nie je to, lebo toto nejakí chlapi spievajú....tak vôbec neviem ale veeelmi sa mi páááči a aj to video je krááásne! ak viete tak mi to prosíííím nájdite!!!!dakujeeeeeeeeeeeeeeem Very Happy
Domika10@azet.sk alebo ICQ 419-330-985 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Hviezda
Hviezda
3wqa


Po?et p?ísp?vk? : 688
Join date : 05. 03. 08
Age : 30
Location : Košice

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSat Apr 19, 2008 7:45 pm

sonicka mozes si ich najst na stranke http://www.sosmivida.net/forosmv/viewtopic.php?t=183 aspon dufam ze tam su.
Návrat nahoru Goto down
sonicka
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 52
Join date : 04. 03. 08
Age : 33
Location : Banská Štiavnica

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSun Apr 20, 2008 12:46 pm

uz ich mam Smile diky
Návrat nahoru Goto down
monita121
Začínajúca star
Začínajúca star
monita121


Po?et p?ísp?vk? : 464
Join date : 13. 01. 08
Age : 28

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSun Apr 27, 2008 11:58 am

aj ja by som ich chcela voperd diki
Návrat nahoru Goto down
http://www.simojzivot.estranky.cz
monoo1332
Nováčik
Nováčik
monoo1332


Po?et p?ísp?vk? : 14
Join date : 02. 02. 08

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSun May 04, 2008 4:48 pm

baby ste zalte ja som tieto pejky hladala dlho ammoje kamosky budud zavidiettt XD[img][/img]
Návrat nahoru Goto down
Domikaaa
Nováčik
Nováčik
Domikaaa


Po?et p?ísp?vk? : 47
Join date : 03. 02. 08
Age : 34
Location : Slovensko - Veľký Krtíš

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSat May 10, 2008 11:22 pm

ahooojky! viem že to sem nepatrí ale aj tak...zháááňam úplne najnovšiu pesničku od IMT-SMILE-MÁM KRÁSNY SEN!!! je to nááádherná pesnička! prosíím ak ju máte alebo ju viete zohnať tak mi pošlite na domika10@azet.sk alebo ICQ 419-330-985! dakujeeeeeeeem Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
PCPOCKY
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSun May 25, 2008 3:46 pm

Dobry den! Prosim vas ako sa vola pesnicka v 226 casti na konci ked martin a monita spominaju a v 228 casti ked monita odpadne tiez na konci. Dakujem
Návrat nahoru Goto down
PCPOCKY
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSun May 25, 2008 4:08 pm

Dobry den! Hladam pesnicku ktora je na konci 226 casti ked martin a monita spominaju a na konci 228 casti ked monita odpadne. Dakujem
Návrat nahoru Goto down
PCPOCKY
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeSun May 25, 2008 7:43 pm

Cawte! Prosim vas ako sa vola pesnicka ktora hra na konci 226 casti ked martin s monitou spominaju. a potom v 228 casti piesen nakonci ked monita odpadne. Diki.
Návrat nahoru Goto down
Natalia
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitimeMon Nov 15, 2010 12:35 am

ahoj prosim vas ako sa vola ta pesnicka co martin strati pamat a constansa mu tam tancuje v ruzovom???rychlo napiste diki
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 25 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Osobitné pesničky / Hľadám
Návrat nahoru 
Strana 25 z 25Jdi na stránku : Previous  1 ... 14 ... 23, 24, 25
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: