Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz

Goto down 
+35
mmm9
silwus
La Monita
3wqa
Bzunda
monitaz
ell-151
Baca9
monita121
tomasicko
Domcaxx
Monita27
sasuliq
erikaa
danny103
Baša
gaudi
Piper
och
kwixina
natyyyy
myshellka212
Phoebe
AnushQa
Nalito
dj258
Martín
efu
Mischella
mica5
magge
kaja
bronwyn
elizabeth
BuBa
39 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorZpráva
dj258
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 30. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Oct 30, 2007 6:54 pm

no je na zozratie [/img] za hriech by to stalo[/url]
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 7:31 pm

dj258 napsal:
no je na zozratie [/img] za hriech by to stalo[/url]

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Oct 31, 2007 10:38 pm

kaja, v pravidlach je jeden bod, v ktorom sa hovori, ze prispevok nema obsahovat len smajliky... Wink Prestuduj si ich
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 1:15 pm

BuBa napsal:
kaja, v pravidlach je jeden bod, v ktorom sa hovori, ze prispevok nema obsahovat len smajliky... Wink Prestuduj si ich

ups,ma spravdu nepreštudovala som si Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Very Happy polepším sa Cool Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 6:01 pm

Uz od detstva ju mam moooc rada ani nevyzera na 30 rokov a s Facundom sa k sebe neuveritelne hodia, podla mna aj v reali by im to vyslo..keby ona nemala toho svojho stareho..hmm skoda
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 1:06 pm

aj ja som nad tym uvazovala, ze je to velka skoda... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 9:21 pm

Nalito napsal:
Uz od detstva ju mam moooc rada ani nevyzera na 30 rokov a s Facundom sa k sebe neuveritelne hodia, podla mna aj v reali by im to vyslo..keby ona nemala toho svojho stareho..hmm skoda

je pravda,že sa Naty s Facundom hodia,ale vieš každy ma svoj život Naty má manžela Facundo priatelku a s ktoru čakajú babatko takže tak... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 12:54 am

kaja napsal:
Nalito napsal:
Uz od detstva ju mam moooc rada ani nevyzera na 30 rokov a s Facundom sa k sebe neuveritelne hodia, podla mna aj v reali by im to vyslo..keby ona nemala toho svojho stareho..hmm skoda

je pravda,že sa Naty s Facundom hodia,ale vieš každy ma svoj život Naty má manžela Facundo priatelku a s ktoru čakajú babatko takže tak... Laughing

no hej uz bolo na case aby mal babo..
Návrat nahoru Goto down
AnushQa
Nováčik
Nováčik
AnushQa


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 27. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 12:33 am

cool herecka nema xybu Smile
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 11:50 pm

to Nalito: s hentakou to babo mat nemusi... Rolling Eyes ale to nechajme tak a tu radsej riesme Naty... Smile ta uz ma tiez cas na babo... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 9:02 pm

no mohla by......to by sme sa teda vsetci potesili
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 10:47 pm

vies si predstavit malu Naty? Musela by byt strasne zlata... Bohvie, ake by jej dali meno
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
magge
Nováčik
Nováčik
magge


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 11. 10. 07
Age : 35

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 06, 2007 10:54 pm

No meno...to je fakt..to taky nevim....ale az bude mit Naty bebo.. bude urcite velmi krasne...po mamince:)
Návrat nahoru Goto down
http://oreiro-web.com
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 12:42 am

ale mozno uz zmysla, co ty vies... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
magge
Nováčik
Nováčik
magge


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 11. 10. 07
Age : 35

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 12:52 pm

To je pravda..co ja vim... Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://oreiro-web.com
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 6:06 pm

No už by mohla přivést na svět malinkou Natálku drunken
Návrat nahoru Goto down
magge
Nováčik
Nováčik
magge


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 11. 10. 07
Age : 35

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 8:43 pm

JO...precejenom uz ji je 30 ze...to uz je cas na dite...treba nas prekvapi... Smile
Návrat nahoru Goto down
http://oreiro-web.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 8:56 pm

no mohla by...to je podla mna uplne najlepsi vek na dieta...ani skoro ani neskoro a uz ma nejake tie skusenosti....mohla by seba aj nas potesit babom Laughing
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 10, 2007 9:41 pm

bronwyn napsal:
no mohla by...to je podla mna uplne najlepsi vek na dieta...ani skoro ani neskoro a uz ma nejake tie skusenosti....mohla by seba aj nas potesit babom Laughing

ja som strašne zvedava že kedy bude mať Naty babatko Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
rolu
Anonymní




Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 9:10 pm

sak ona je vydata :Dnatalia oreiro
Návrat nahoru Goto down
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 9:44 pm

Podla mna by Natalia Orejro nemusela hrat hlavnu ulohu, vsak napr Turka by mohla hrať hl. ulohu, Constanza, Debbie ... . Ale aj ona to hra dobre, to je jasné.
Návrat nahoru Goto down
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 8:49 pm

Phoebe, máš pravdu že by mohla hrát hlavní roli, kterákoliv jiná herečka ze SMV Wink
Ale já se na telenovely nedívám, tak jsem ráda, že je tam Natálka, protože jinak bych se nedívala... Mám ji ráda Very Happy
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 11:04 pm

Mischella napsal:
Phoebe, máš pravdu že by mohla hrát hlavní roli, kterákoliv jiná herečka ze SMV Wink
Ale já se na telenovely nedívám, tak jsem ráda, že je tam Natálka, protože jinak bych se nedívala... Mám ji ráda Very Happy

tiež to divam kvoli Naty a Facundovi I love you Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
Phoebe
Začínajúca star
Začínajúca star
Phoebe


Po?et p?ísp?vk? : 384
Join date : 20. 11. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:14 pm

kaja napsal:
Mischella napsal:
Phoebe, máš pravdu že by mohla hrát hlavní roli, kterákoliv jiná herečka ze SMV Wink
Ale já se na telenovely nedívám, tak jsem ráda, že je tam Natálka, protože jinak bych se nedívala... Mám ji ráda Very Happy

tiež to divam kvoli Naty a Facundovi I love you Very Happy

Hraju to dobre, ale bolo by so take nudne, keby tam nebola Debbie a Constanza, oni su zlate. Ale myslim si ze Naty by zahrala dobre aj zlu ulohu, ale hra to vyborne, teraz sa inak prave zacala. Smile
Návrat nahoru Goto down
myshellka212
Nováčik
Nováčik
myshellka212


Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 01. 12. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 12:29 pm

je supeer...a hlawne ked hra aj s facundoom:Dsak si wsimnite..oni skoro stale hraju spolu..napriklad divoky anjel..zena na uteku:D..a teraz sos mi vida:)proste supeeer..Smile)naty je naaaaj
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz
Návrat nahoru 
Strana 2 z 21Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Najoblubenejsia postava a najoblubenejsi par
» monita
» monita

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Herci / postavy-
Přejdi na: