Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Celé diely - požiadavky

Goto down 
+34
3wqa
nell12
gaudi
Monita
Monita Munos
monitaz
DOMKA
Baca9
13_misulka_13
monita121
Smejko
ell-151
monyestrella
debbie
natyyyy
Merry
Gabi
Baša
kwixina
ajty
sasaj
princeta
Aischa6
lacikekk
XeNoL
iwinka
miroslava gajdosova
Basha
zuzzzulik
monulik
AnushQa
Tommynko
maruska
BuBa
38 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
princeta
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 14. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 14, 2007 9:00 pm

neviete tu nahodou dakto kde by som zohnala mena vsetkych dielov????
Návrat nahoru Goto down
lacikekk
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 11. 11. 07
Age : 32

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 14, 2007 9:58 pm

XeNoL napsal:
lacikekk napsal:
tak s tym nesuhlasim.........BIGUPLOAD.com je super.....aj ked taham 80kb/s ale aspon mozem viac naraz a nie ako na RAPIDE ze si stiahnem 100 MB rychlostou 300kb/s a potom cakam 5hodin ze stiahnem dalsie.......RAPID je blbost uplna lol!

ako rapid je blbost ked nemas premium account, kedze ten stoji iba 300 SK na mesiac a za mesiac by si toho stiahla a ta cena by sa ti vratila. Chyba neni v rapide ale v tvojom pristupe k nemu

EDIT: ok nech to neni rapid ale nech potom je to na rovnakom serveri, napr. uploaded.to
ok ale podla mna to je 300sk do prazdna Wink
Návrat nahoru Goto down
XeNoL
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 08. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:58 pm

lacikekk napsal:
XeNoL napsal:
lacikekk napsal:
tak s tym nesuhlasim.........BIGUPLOAD.com je super.....aj ked taham 80kb/s ale aspon mozem viac naraz a nie ako na RAPIDE ze si stiahnem 100 MB rychlostou 300kb/s a potom cakam 5hodin ze stiahnem dalsie.......RAPID je blbost uplna lol!

ako rapid je blbost ked nemas premium account, kedze ten stoji iba 300 SK na mesiac a za mesiac by si toho stiahla a ta cena by sa ti vratila. Chyba neni v rapide ale v tvojom pristupe k nemu

EDIT: ok nech to neni rapid ale nech potom je to na rovnakom serveri, napr. uploaded.to
ok ale podla mna to je 300sk do prazdna Wink

ok teba nebudem riesit

to buba: plz mohla by si tie casti davat inde ako na ulozisko? lebo nejak mi to nejde otvorit
Návrat nahoru Goto down
sasaj
Nováčik
Nováčik
sasaj


Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 10. 11. 07
Age : 31

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:52 pm

pls kcela bz som 62 az 70 diel ak by sa dalo pls......bol by som vdacna
Návrat nahoru Goto down
brouku
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 3:05 pm

Prosim, dajte tam aj 75. a 97.diel. Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
chelsia
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 7:08 pm

ja by som chcela 70 a 71 diel..a ak chodis na pokec tak na pis na nick chelsia
Návrat nahoru Goto down
fanny
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 7:11 pm

tie diely sa daju pozerat na nete..ci???
Návrat nahoru Goto down
ajty
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: vsetky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 9:47 pm

Dobry den vsetci,
ja by som sa chcela opytat ci sa daju niekde stiahnut vsetky casti ktore boli doteraz odvisielane na markize. Ak ano mozte mi napisat bud sem alebo na ajty@zoznam.sk ci ICQ 444544783. Na icq som denne. Dakujem
Návrat nahoru Goto down
new
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: nic   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 7:52 pm



nevie niekto kde bi som mohol stiahnut 73 cast sos mi vida????.......PLS Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ajty
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 21. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 4:51 am

new napsal:


nevie niekto kde bi som mohol stiahnut 73 cast sos mi vida????.......PLS Very Happy
Ked pockas tak by mala byt asi aj tunak niekde. Wink
Návrat nahoru Goto down
simone
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: novsie casti - stiahnutie   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 6:11 pm

prosim Vas, ako tie diely stahujete? tieto najnovsie nejdu stiahnut, je treba zaplatit. neda sa to ulozit na nejaky bezplatny server?
Návrat nahoru Goto down
ajty
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 21. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 4:13 am

to netreba platit. Tam si das ze "free" a tade ale to je obmedzene 1stiahnutie a 2 az za 2 a pol hodiny. A samozrejme ked das to "free" tam sa ti zacne odpocitavat taka vec je to aj hrubsim pismom znazornene a az potom zadas ten kontrolny kod a pojde ti to stahovat.
Návrat nahoru Goto down
ajty
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 21. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 5:17 am

CHcela by som sa opytat, ako casto doplnujete tie nove casti. ja nemam v poslednej dobe moznost to pozerat priamo v TV a repriza nejde, takze som odkazana len na Vas.
Návrat nahoru Goto down
Sammara
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Ahojky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 6:31 pm

chcela by som vidiet posledny diel ak sa to ude dat ...dakujem flower bounce What a Face
Návrat nahoru Goto down
xixao
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:09 pm

Ja by som chcela este k casti 62 - pri poslednych desiatich minutach mi nejde zvuk. Chcela som sa opytat ci by to neslo spravit....?
A chcela som este opytat, ze ked uz to je teda na tom rapide ci by ste to nemohli davat aspon po celych castiach a nie na polovicu. Hmmm?
Návrat nahoru Goto down
lacikekk
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 11. 11. 07
Age : 32

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 10:12 pm

xixao napsal:
Ja by som chcela este k casti 62 - pri poslednych desiatich minutach mi nejde zvuk. Chcela som sa opytat ci by to neslo spravit....?
A chcela som este opytat, ze ked uz to je teda na tom rapide ci by ste to nemohli davat aspon po celych castiach a nie na polovicu. Hmmm?

Ja som tiez za to.......neuploadovat casti na rapid.... afro
Návrat nahoru Goto down
ajty
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 21. 11. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 12:05 am

Ani mnesa to nepaci kedze za 1den mozem akurat tak staihnut jednu cast (ak mam stastie a vijde mi cas) ak nie tak pol dielu. Ale zase mozno nemaju na vyber, aj ked cez ten bigupload.com to bolo lepsie kedze sa tam moze tahat viac casti naraz...

A(viem ze som to tu uz pisala ale) mozte pridat prosiiim dalsie casti? naposledy som videla 71 cast a teraz vobec neviem ako to je dalej :,-(
Návrat nahoru Goto down
meredith
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 5:42 pm

nemohli by ste 54.diel a 55. diel nahrat niekde inde lebo sendspace je trochu problemovy diki
Návrat nahoru Goto down
zuzla22
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 9:28 pm

moze mi niekto vysvetlit jak sa stahuje z rapidshare Question
Návrat nahoru Goto down
AnushQa
Nováčik
Nováčik
AnushQa


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 27. 10. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 4:53 pm

potrebujem 87 a 88 diel ...mozte mi niekto pomoct?
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2007 6:09 pm

prosiiim Smile kto by mi poslal 50.,51. a 53.cast lebo odtialto mi nejde stiahnut Sad prosiiim na email qixi1@azt.sk (VOPRED VELMI DAKUJEEM) Wink


Naposledy upravil dne Tue Dec 04, 2007 9:12 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Lyrana18
Anonymní




Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: pls:)   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 6:49 pm

ja by som si prosilaaa 89 a 90 dieel pliiiz Like a Star @ heaven
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 10:54 pm

awojky by som potrebovala diell 54 leboooooooooooo akosiiii mi nejde stiahnut takze asi takkkk iinakkk dakujem doopreduuu lubim vas pppaaa
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 10:23 pm

Pre Bubu:Nejde mi stiahnut 54,55 prosim ta mohla by si mi poradit...viess na tom sendspace my to vypisuje ze uz je vycerpaca capacita...nie je to niekde inde n astiahnutie ....dopredu dakujemm
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Gabi
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 13. 12. 07

Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 11:55 am

Chcela by som sa opytat ze preco uz neuverejnujete tak dlho cele diely...velmi by som si chcela niektore po 71. dieli pozriet...Prosim o odpoved...diiiki
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé diely - požiadavky   Celé diely - požiadavky - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Celé diely - požiadavky
Návrat nahoru 
Strana 3 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» cele diely-poziadavky
» dalsie diely...

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Video-
Přejdi na: