Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls

Goto down 
+8
SSisika88
13_misulka_13
Alinqa
Simonka
och
kwixina
Baša
erikaa
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:39 pm

kwixina napsal:
prosiiiiim hladam pesnicku zo 133.casti nakonci zacala hrat ked debi zavolala constanze ze mal martin nehodu....Smile dakujem ak mi ju poslete na e-mail qixi1@azet.sk alebo icq 344391478 diki Smile
aj ja by som cela plssss na gaudi20@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:48 pm

uz nemusite ,mam
Návrat nahoru Goto down
Baca9
Malá hviezda
Malá hviezda
Baca9


Po?et p?ísp?vk? : 272
Join date : 29. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 11:47 am

joj mne napsal:
neviete ako sa vola a kto spieva tu pesnicku taku strasne rychlo tak velmi rytmicky zacina,je uplne skvela dnes ju hrali nakonci 104 casti,ked prisla k martinovi domov ta sudkyna a setko sa to posralo...akurat to koncilo a netusim ako sa vola ta piesen....ale viem na isto ze to nie je kumbia kings mi dulce nina!prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomozte neviem ju nikde najst No
neviem ale chcem ju
Návrat nahoru Goto down
ell-151
Malá hviezda
Malá hviezda
ell-151


Po?et p?ísp?vk? : 159
Join date : 18. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 10:04 pm

Baca9 napsal:
joj mne napsal:
neviete ako sa vola a kto spieva tu pesnicku taku strasne rychlo tak velmi rytmicky zacina,je uplne skvela dnes ju hrali nakonci 104 casti,ked prisla k martinovi domov ta sudkyna a setko sa to posralo...akurat to koncilo a netusim ako sa vola ta piesen....ale viem na isto ze to nie je kumbia kings mi dulce nina!prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomozte neviem ju nikde najst No
neviem ale chcem ju

ja ju maaaaaam... lol! ak xces poslem ti/wam ju... cyclops
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeThu Jan 31, 2008 10:17 pm

ta pesnoíicka je super neviem pozrem sa ci ju mam
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
ell-151
Malá hviezda
Malá hviezda
ell-151


Po?et p?ísp?vk? : 159
Join date : 18. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 10:07 am

kuknite sa sem : http://www.mundolatino.ru/forum/php/viewtopic.php?t=4224

tham je thooooooooooooooolko pesniciek z tej telenowele ze aaaaaz...aaaaz..... lol! ale nedaju sa stiahnut Sad
Návrat nahoru Goto down
ell-151
Malá hviezda
Malá hviezda
ell-151


Po?et p?ísp?vk? : 159
Join date : 18. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 10:13 am

ludiaaaa.... lol! akozeeeee...bohowa strankaa..... : http://nataliaoreiro.neodns.info/viewtopic.php?p=1614&sid=141e2d27ceb496c27c082c29e6bd7034

---fakticky tam chodte...... mate tam jednotlive dieli a knim pesnicky ktore tam zazneli na stiahnutie... lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Baca9
Malá hviezda
Malá hviezda
Baca9


Po?et p?ísp?vk? : 272
Join date : 29. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 12:12 pm

je to naj piesen
Návrat nahoru Goto down
AnushQa
Nováčik
Nováčik
AnushQa


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 27. 10. 07

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitimeFri Feb 01, 2008 6:20 pm

Nikussqa napsal:
jjjj aj ja by som cela wediet jak sa vola, bola suprova... aj ked sa monita rozbehla a pobozkala martina... myslim ze to bolo v 129. dieli, ked boli v pracovni...

Mi dulce niňa ...v preklade moje sladke dievcatko Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls
» Soundtrack - cd
» hladam pomozte

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: