Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Osobitné pesničky / Hľadám

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
3wqa
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 3:42 pm

halo mohli by ste mi poslat na moj mail nataliu oreiro-corazon valinte prosim pekne velmi ju xcem a nejde mi stiahnut moj mail je 3wqa@azet.sk dakujeeeeeem pekne
Návrat nahoru Goto down
Alinqa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 17. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitimeSat Dec 22, 2007 12:55 pm

Arrow Ahojte prosím hľadám pesničku, ktorú spievala Monita(Natalia Oreiro) v casti ktora isla v piatok. Tam kde spievala Turca a aj Mona a tu čo Mona spievala nemôžem nikde naájsť tak pls pomôžte mi Ďakujeeeeem! Pošlite pls to na môj mail quarter@centrum.sk papa a ešte raz diky! sunny
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitimeThu Dec 27, 2007 10:52 pm

jeje ta bola nadherna aj ja ju cem pls, fliwerw@azet.sk, icq 249-621-334
Návrat nahoru Goto down
erikaa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 09. 12. 07

Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitimeFri Dec 28, 2007 9:40 pm

aj ja ju cem ono to bolo skvele:D
jessi210@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
norika
Nováčik
Nováčik
norika


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 10. 11. 07
Age : 32

Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 9:54 pm

Návrat nahoru Goto down
Alinqa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 17. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:26 pm

Ahoj hľadám pesničku ktorá bola kedˇ Matrin a Monita sedeli v lietadle a leteli spoluu taka pesnička pekna to bola dačo take som postrehla že "vios lepidos" Very Happy ale pls mi to pošlite na mail quarter@centrum.sk
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Osobitné pesničky / Hľadám Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Osobitné pesničky / Hľadám
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: