Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz

Goto down 
+35
mmm9
silwus
La Monita
3wqa
Bzunda
monitaz
ell-151
Baca9
monita121
tomasicko
Domcaxx
Monita27
sasuliq
erikaa
danny103
Baša
gaudi
Piper
och
kwixina
natyyyy
myshellka212
Phoebe
AnushQa
Nalito
dj258
Martín
efu
Mischella
mica5
magge
kaja
bronwyn
elizabeth
BuBa
39 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorZpráva
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 9:01 pm

Trochu uletená so svojským vkusom obliekania. Takáto je hlavná hrdinka telenovely Sos mi vida (Rany z lásky), ale i známeho Divokého anjela. Okrem herectva si na chlieb zarába aj spevom, ktorý jej celkom ide. Aha, a aby som nezabudla, tak aj modelingom. Ak si myslíte, že je to Natalia Oreiro, tak hádate správne.

Meno: Natalia Marisa Oreiro Iglesias
Dátum narodenia: 19. května 1977
Miesto narodenia: Montevideo (Uruguay)
Farva očí: Zelená
Váha: 53 kg
Výška: 174 cm
Miery: 92-60-94
Hobby: Počúvanie hudby, cestovanie
Nenávidí: Klamstvá
Obľúbená farva: Červená
Obľúbené jedlo: Pizza, čokoláda, lasagne, sendviče, zmrzlina
Obľúbená speváčka: Janis Joplin
Obľúbená pieseň: Imagine od Johna Lennona
Obľúbená hudba: Rock & roll, hudba 60. rokov (Janis Joplin), grunge rock (Pearl Jam), argentinská skupina The Ramones, španielská a latinská hudba
Obľúbený herci: Nicolas Cage, John Malkovich, Michelle Pfeifer
Obľúbený film: Paradise
Idol: Botero, Marilyn Monroe
Obľúbené parfémy: Kenzo, Donna Karan, Gucci, Dolce & Gabbana
Obľúbený sport: Plávanie
Obľúbená kvetina: Jasmín
Obľúbené práce: Všetko, čo je nejako späté s domácnosťou, hlavne šitie a návrhy oblečenia
Dobré vlastnosti: Odvahu a sila dosiahnuť to, čo chce
Sen: Vlastný ostrov
Bojí sa: Samoty

FOTO

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_4.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_6.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_9.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_12.53c.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_15.f99.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_20.a58.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_21.760.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_35.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_37.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_50.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_59.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_67.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_70.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_72.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_81.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_83.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_90.th Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Foto_93.th
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
elizabeth
Malá hviezda
Malá hviezda
elizabeth


Po?et p?ísp?vk? : 206
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 9:03 pm

ty kokos ina supa..a ako si to rychlo vytvorila
Návrat nahoru Goto down
http://naucimtamilovat.forumotion.com
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 9:05 pm

nebolo to velmi tazke... SmileSmileSmile aj ty sa casom priucis
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:17 pm

natalia tu ma uplne totalne nadharna...krasne....bajecne...fotecky
Návrat nahoru Goto down
elizabeth
Malá hviezda
Malá hviezda
elizabeth


Po?et p?ísp?vk? : 206
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 12:43 pm

paradne fotky vhlavne posledna v prvom rade
Návrat nahoru Goto down
http://naucimtamilovat.forumotion.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 1:24 pm

mnooo....naty vsetci pozname....ozaj kraaaaska
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 8:45 pm

a aj dobra spevacka... Smile Cambio Dolor som kedysi zrala
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 4:24 pm

no joo....ona ma taky zaujimavy hlas.....vzdy spoznam ked pocujem nejaku jej pesnicku
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 5:30 pm

myslim, ze casom zozeniem aj nejake jej cd a dam na stiahnutie, lebo naozaj super spieva
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 11:26 pm

Natlka je úžasnaaa
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
magge
Nováčik
Nováčik
magge


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 11. 10. 07
Age : 35

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 5:10 pm

Natalia Oreiro není jen báječná herečka, ale i zpěvačka. (a teď už i návrhářka Smile ) Já osobně jí mám moc ráda a její hereckou roli v Sos mi vida hodnotím jako jednu z nejlepších vůbec. Smile
Návrat nahoru Goto down
http://oreiro-web.com
elizabeth
Malá hviezda
Malá hviezda
elizabeth


Po?et p?ísp?vk? : 206
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 5:28 pm

ona mala vzdy dobre telenoveli a hlavne vtipne a este ked tam je aj facundo arana
Návrat nahoru Goto down
http://naucimtamilovat.forumotion.com
magge
Nováčik
Nováčik
magge


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 11. 10. 07
Age : 35

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 5:32 pm

eliz: jo, to máš pravdu... skvělá dvojka!Smile
Návrat nahoru Goto down
http://oreiro-web.com
mica5
Nováčik
Nováčik
mica5


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 11. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:12 pm

je proste úžasnáá
Návrat nahoru Goto down
magge
Nováčik
Nováčik
magge


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 11. 10. 07
Age : 35

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:18 pm

mica5 napsal:
je proste úžasnáá

jasně, jak jinak....(čau Micko! Smile )
Návrat nahoru Goto down
http://oreiro-web.com
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 6:22 pm

Jj Natálka je užasnounká I love you
Návrat nahoru Goto down
efu
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 8
Join date : 11. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 10:35 pm

pro mě toto rozhodně není nejlepší role naty, nejlepší byla v el deseu, jak herecky tak postavou. teďka v smv není moc originální, má tam sice milióny úžasných scén, kde může ukázat svůj talent + všechny ty její aktivity - box, tanec, trapecio,... ale dycky si to pokazí nějakou scénou kde se úplně ztrapní, sice to tak dělá schválně a v rámci postavy, ale mě se to nelíbí. vůbec role monity mně příde taková schizofrenní, líbí se mi, když se směje a chová se inteligentně anebo když je vážná, ale jinak takové ty scény s martinem a jiné, ty se mi většinou nelíbí. jednou ze sebe udělá úplného blbce, podruhé tam zase předvede něco, čím publikum naprosto uchvátí... a furt se to tam střídá, jak na houpačce
Návrat nahoru Goto down
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 4:25 pm

nooo mne sa na tej telenovele prave to paci...na tom sa vzdy strasne nasmejem
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 9:59 pm

suhlasim s bronwyn... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 6:48 pm

jj perfektna herečkaD:-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
mica5
Nováčik
Nováčik
mica5


Po?et p?ísp?vk? : 11
Join date : 11. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 8:27 pm

najlepšia čo existuje
Návrat nahoru Goto down
Martín
Nováčik
Nováčik
Martín


Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 17. 10. 07

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 6:09 pm

elizabeth napsal:
ona mala vzdy dobre telenoveli a hlavne vtipne a este ked tam je aj facundo arana
Natalke a Facu to moc pristane su uzastni
Návrat nahoru Goto down
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 6:56 pm

Jj Martín. Moc by jim to slušelo kdyby byly spolu Smile
Návrat nahoru Goto down
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 5:18 pm

oni su proste uzasny par...a vedia tak dobre hrat ze divak uplne citi tu pritazlivost medzi nimi...nemaju chyby
Návrat nahoru Goto down
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitimeSun Oct 28, 2007 6:10 pm

bronwyn napsal:
oni su proste uzasny par...a vedia tak dobre hrat ze divak uplne citi tu pritazlivost medzi nimi...nemaju chyby
Jj bronwyn, naprosto s tebou souhlasíím. Ta přitažlivost mezi nimi je hodně vidět... Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz   Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Natalia Oreiro / Esperanza "Monita" Munoz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 21Jdi na stránku : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» Najoblubenejsia postava a najoblubenejsi par
» monita
» monita

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Herci / postavy-
Přejdi na: