Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Osobitné pesničky / Hľadám

Goto down 
+49
La Monita
Monita Munos
DOMKA
nixus
3wqa
sonicka
mrawec
silwus
natallka
Katie
monna9
Diana
nell12
Domcaxx
Domikaaa
Monita
martinkamk
martina1515
Baca9
ell-151
Domicka
Lubi_Bueno1
Telenovelka
Baša
13_misulka_13
SSisika88
norika
monita121
och
miona
fLoOw
erikaa
Martin Quesada
natyyyy
gaudi
Mishelka
kwixina
Andrej777
mikes192
Alinqa
monika21745
FelicitySim
miro285
mica5
twiiity
Martín
kaja
BuBa
Mischella
53 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
AutorZpráva
siss
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :) pls   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 8:15 pm

nebol by niekto taký a neposlal by mi tie pesničky na mail??? hmmm? sisqa08@azet.sk..pls
Návrat nahoru Goto down
enka
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 10:02 pm

nenen to neni tu nomre, to poznam..ale nevadi no, aj tak vdaka Smile
Návrat nahoru Goto down
Alinqa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 17. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: plsqi   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 5:23 pm

Very Happy Ahojii. Mate tu klasnu webku. Plosim mohli by ste mi niekto poslat pesnicky na moj mail???? Plsiq.... Moj mail je quarter@centrum.sk plsiq poslite lebo ja ich newiem nikde zohnat rabbit
Návrat nahoru Goto down
12wyky12
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 5:38 pm

Prosim vas ako sa vola ta pesnicka, ktora bezi vzdy na zaciatku??
Návrat nahoru Goto down
avrilus5
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: super   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 6:15 pm

je to najlepsia telenovela na svete Very Happy geek queen king sunny cheers Basketball bom drunken
Návrat nahoru Goto down
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 1:45 am

12wyky12 napsal:
Prosim vas ako sa vola ta pesnicka, ktora bezi vzdy na zaciatku??
Myslíš úvodní? To je Corazon Valiente Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mikes192
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 19. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 5:15 pm

mohli by ste sem dat kod tej pomalej pesnicky ktora niekedy byva na konci vo videu
dakujem mikes192
Návrat nahoru Goto down
Ja
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: :)   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeWed Nov 21, 2007 6:08 pm

Prosim, ako sa vola pesnicka, kt. isla v 72. alebo 73. casti, ked Menita plakala, lebo ju Martin vyhodil z firmy..... vopred dakujem
Návrat nahoru Goto down
cmuk
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: ...   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 8:46 pm

prosiiim poslite mi niekto pesnicku El Sueno de Morfeo- Ojos de cielo...prosiiim natalica@post.sk
Návrat nahoru Goto down
Andrej777
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 23. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:16 pm

BuBa napsal:
Hľadáte pesničku z nejakej časti Sos mi Vida, len neviete ako sa volá? Napíšte sem diel, v ktorom ste ju videli a pripíšte aj scénu, pri ktorej hrala a my sa vám ju pokúsime nájsť.


Vawees..Nemate nahodou PESNICKu co je pri romanticjych pesnickach-hra tam KLAVIR..ak najdete tak mi ju PROSIM VAS poslite na moj e-mail: azbb1@azet.sk
Dakuje:)
Návrat nahoru Goto down
Andrej777
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 23. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 9:17 pm

Neviete nikeot ako sa vola PESNICKA hra tam len KLAVIR§DAkujem ak daco tak odpiste PROSIm na azbb1@azet.sk Dakujeeem
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 9:24 pm

prosiiiim posle mi niekto pesnicku El Sueno Morfeo - Ojos de Cielo moc,moc sa mi looby a nejde mi stiahnut tak mi ju prosim poslite na e-mail qixi1@azet.sk (vopred DAKUJEM)
Návrat nahoru Goto down
ninuska
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 8:06 pm

neposle mi niekto pesnicku co bola v 85 casti co boli na tom rodicovskom dni ..a tam hrala ta pesnicka..co sa tam monita s detmi dohadovala ako vyhrat..hm?? pochopili ste ma?? Laughing Laughing ...ak ano tak by ste mi ju neposlali na moju adresu? nincca@azet.sk....kujem..Smile
Návrat nahoru Goto down
ninuska
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 8:19 pm

El Sueno Morfeo - Ojos de Cielo...a totu pesnicku mi nechce vobec stiahnut.. Sad .vobec..preco? neposlal by mi aj totu niekto?? prosiiim
Návrat nahoru Goto down
ninuska
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Nov 29, 2007 8:24 pm

a este jednu pesnicku:D.. na konci 81. dielu sla ta pesnicka..ako sa vola??
Návrat nahoru Goto down
jankoo
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 6:01 pm

ako sa vola taka rychla pesnicka co hrala teraz naposledy ked na konci monita nutila turkinho bratranca aby ju pobozkal pred martinom
Návrat nahoru Goto down
Vioneta
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 4:50 pm

Tu jsou ruzne casti soundtracku
Návrat nahoru Goto down
Vioneta
Anonymní




Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: odkaz sos mi vida casti   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 4:51 pm

/www.mundolatino.ru/forum/php/viewtopic.php?t=5197
Návrat nahoru Goto down
Mishelka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 30. 11. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:03 pm

Ludia ako sa vola ta pesnicka co ide na koci taqa rychlejsia je a isla aj dnes v 90 casti prosiim
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 10:05 pm

PROSIIIIIIIIIIM ako sa vola ta pesnicka co dnes v 92.casti hrala ked monita trenovala a spominala na mamu alebo ked ju stretla vo dverach prosiiiiiiiiiiiiim straaaaaaaaasne sa mi pacila poslite mi ju prosim na e-mail qixi1@azet.sk (VOPRED VEEELMI DAKUJEM) Smile
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 10:48 pm

Návrat nahoru Goto down
natyyyy
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka
natyyyy


Po?et p?ísp?vk? : 111
Join date : 01. 12. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 3:37 pm

Nevíte nekto jak se jmenuje ta písen??která je rychlá?? spíva se tam neco jako aj keme sierme ai keme kiera Na zacatku pls poradte
Návrat nahoru Goto down
http://www.oreironatalia.estranky.cz
Mischella
Moderátor
Moderátor
Mischella


Po?et p?ísp?vk? : 288
Join date : 11. 10. 07
Age : 33

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:49 pm

natyyyy napsal:
Nevíte nekto jak se jmenuje ta písen??která je rychlá?? spíva se tam neco jako aj keme sierme ai keme kiera Na zacatku pls poradte
Myslíš úvodní znělku?
Návrat nahoru Goto down
Martin Quesada
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 06. 12. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 11:00 am

Mischella napsal:
natyyyy napsal:
Nevíte nekto jak se jmenuje ta písen??která je rychlá?? spíva se tam neco jako aj keme sierme ai keme kiera Na zacatku pls poradte
Myslíš úvodní znělku?
To nie je úvodná znelka ale ak chceš tu pesničku napis my na icq moje icq cislo je 455166151 Smile
Návrat nahoru Goto down
natyyyy
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka
natyyyy


Po?et p?ísp?vk? : 111
Join date : 01. 12. 07

Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 1:32 pm

Martin quesada hovoríš mne aby som ti napisala??
Mischella napsal:
</SPAN>
<table cellSpacing=1 cellPadding=3 width="90%" align=center border=0><tr><td>natyyyy napsal:</TD></TR>
<tr><td class=quote>Nevíte nekto jak se jmenuje ta písen??která je rychlá?? spíva se tam neco jako aj keme sierme ai keme kiera Na zacatku pls poradte</TD></TR></TABLE>
Myslíš úvodní znělku?
To nie je úvodná znelka ale ak chceš tu pesničku napis my na icq moje icq cislo je 455166151 Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.oreironatalia.estranky.cz
Sponsored content





Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Osobitné pesničky / Hľadám   Osobitné pesničky / Hľadám - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Osobitné pesničky / Hľadám
Návrat nahoru 
Strana 2 z 25Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: