Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Čo bude v ďalšom diely?

Goto down 
+12
silwus
33rihana301
La Monita
Monita27
Baša
kaja
nixus
Matisko
gaudi
Domcaxx
natallka
123cica56
16 posters
Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Next
AutorZpráva
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:15 pm

jaaj .. lebo šak som nevedela že jak sa k tomu možu dostať ..
Návrat nahoru Goto down
33rihana301
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 02. 03. 08

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:16 pm

silwus: no jjooo
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:19 pm

no hej Smile)
Návrat nahoru Goto down
33rihana301
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 02. 03. 08

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:21 pm

silwus: ja ze si chalan
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:23 pm

33rihana301: máš pocit že meno silvia je chalanské ??Very Happy
Návrat nahoru Goto down
33rihana301
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 02. 03. 08

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:26 pm

silwus ee
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:37 pm

33rihana301: tak potom ?Very Happy
Návrat nahoru Goto down
33rihana301
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 02. 03. 08

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:38 pm

silwus : ne´hadaj sa ti tam nemas sislvia ale silwus
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:39 pm

33rihana301: no veď ja wiem.. ale šak každý pochopí že silwus abo silwuska je silvia nie?
Návrat nahoru Goto down
La Monita
Hviezda
Hviezda
La Monita


Po?et p?ísp?vk? : 893
Join date : 01. 12. 07

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:41 pm

no to hej
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:43 pm

33rihana103:no vidíš..Very Happy:D
Návrat nahoru Goto down
33rihana301
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 140
Join date : 02. 03. 08

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:44 pm

silwus vidim
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 8:45 pm

v pohode:D
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Hviezda
Hviezda
3wqa


Po?et p?ísp?vk? : 688
Join date : 05. 03. 08
Age : 30
Location : Košice

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:23 pm

co bude zajtra?
Návrat nahoru Goto down
La Monita
Hviezda
Hviezda
La Monita


Po?et p?ísp?vk? : 893
Join date : 01. 12. 07

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:39 pm

221. díl

Jose informuje Martina o těch strašných věcech, co jim Connie navyprávěla a jak se k nim chovala. Martín řekl, že si to dovede představit a také to s ní vyřídí.
Monita vypráví Lauře jak přežívali v džungli, Martín ji ale přeřuší a řekne jí ať už toho nechá, netopil se v divoké řece, ale v troše vody, a na Amazonce nejsou lvi. Monita mu říká, že ničí příběh. Monita Martiovi říká, že musí domů, za holkama. Martin jí odpovídá, že tohle je její domov, oni jsou její rodina. Monita - takže mám zůstat? Ostatní přikývnou. Coki řekne, že teď jsou rodina a zasměje se jako Monita.
Monita v Boce všechny překvapí, Quique se ptá jestli Martin přežil...Monita odpoví, že ano. Společně vzpomínají na staré časy.
Martín řekne Josému, že je na něj pyšný - José, nemáš ani tušení jak jsi mi chyběl, tati. Obejmou se.
Monita je s Turcou a Kim, oni jí vyprávějí jak se za ně modlily. Ptají se jestli měli opravdové líbanky. Monita odpovídá, že ano. Martin byl jak Tarzan. Monita jim říká, že teď je všechno skvělé a děkuje jim za vše.
José oznámí Martinovi, že bude studovat mechaniku a techniku. Martin je šťasný, José je jeho syn, po někom lásku k autu mít musí.
Monita si balí kufry. Nieves Monitě říká, že ji miluje a je pro ni jako dcera. Monita na to odpovídá, že ona je pro ni jako matka, za vše jí děkuje, ať dává pozor na Quiqueho.
Monita překvapí Martina s výzdobou pokoje, je to její nábytek z Bocy, barevný a všude samé opičky. Martin byl překvapený, ale přijal to. Monita se ptá co se stalo přes den. Martin jí odpovídá, že mu děti a Rosa vyprávěli, že jim Connie dělala ze života peklo, ale že teď je vše Ok a vše Ok už bude.
Connie se dozví, že se už vrátili a rozhodne se pokračovat v plánu.
Debi si vezme Rolanda. On chce peníze, ona jeho.
Návrat nahoru Goto down
La Monita
Hviezda
Hviezda
La Monita


Po?et p?ísp?vk? : 893
Join date : 01. 12. 07

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:39 pm

222. díl

Kim čeká na Monitu v pokoji zatímco Rosa uklízí. Kim se Rosi ptá, jestli to Monitě bude trvat ještě dlouho, ale Rosa odpovídá, že neví a Kimberly přece ví jak to je s líbánkama. Kimberly si to uvědomí a Rose odpovídá - Ahaaaa tak ty myslíš, že to zrovna dělají? Rosa se zhrozí - Můj Bože, já nevím, to nebyl můj nápad. Nakonec Rosa Kim nechá samotnou, příjde Monita. Kim je smutná, Monita se jí ptá proč. Kimberly odpovídá - Ty jsi se odstěhovala, Turca brzy taky odejde. Jsem pořád sama. Abych tě mohla navštívit musím několikrát přestupovat. Monita jí říká, že není sama, je jako její sestra a co kdyby se přestěhovala a bydlela s nimi. Rosa z dálky volá - To určitě všichni potřebujeme.
Holky odejdou do hotelu, kde chce Monita s Martínem strávit líbánky. Nachystají tam pár věcí. Jsou z hotelu unešené. Vidí skupinu lidí jak na někoho čekají. Kim říká - Ach ty Argentinci, pořád na někoho čekají, šmírují, chtějí autogram. Hádej koho slavného jsem viděla! Monita - nevím. Kim - Natalia Oreiro, byla tak krásná. Monita - kecáš, nevěřím ti. Kim - přísahám. Nakonec Monita řekne, že Natalia má velký zadek. Kim - Ale je tak krásná, no a ten její přítel, ten teda je. Přidají se ke skupince holek co vykřikují jméno Rickyho Martina. Začnou taky. Ricky přijede, dává autogramy, pozuje. Monita s Kim na něj zírají, křičí, aby upoutali pozornost. Kim se ptá jestli vypadá ok, Mona jí odpovídá ať se nestrachuje, že Ricky na ni stejně koukat nebude. Nakonec Ricky jde směrem k nim, ony šílí. Chtějí autogram. Povídají si a Ricky jim prozradí, že Bocu miluje, ony mu nato odpovídají, že ony jsou z Bocy. Ona mu říká, že je to smůla, právě se provdala, jinak by s ním do Puerto Rica šla. Ricky s nimi flirtuje. Nakonec na něj křičí - Jsi můj život (Sos mi vida). Kim chce, aby jim něco věnoval, ostatní neuvěří, že ho potkaly. Dá jim svůj řetízek a Monitě CD. Monita ho žádá, aby jí zazpíval písničku. Nakonec se s Rickym políbí.
Monita se s Martínem baví o Rickym, Martín žárlí. Monita - čekalo nás tam 1800 fanynek. Martín - A chceš mi říct, že on si tě nevšiml. Monita se přizná, Martín šílí. Monita - Neříkej, že budeš žárlit na Rickyho, byla jsem nikdo, teď jsem potkala Rickyho Martina. Ještě chci potkat Enrique Iglesiase a budu spokojená. Martín - Já jsem Martin Quesada, to je dostatečné…políbí se. Baví se o dětech. Nakonec se ho Monita ptá co bude dělat, když Contu čeká jeho dítě. V tom vejde Contu a ptá se ho co s tím hodlá dělat. Hádají se, Martín jí nevěří, chce test DNA. Contu jim dá důkaz, podívají se, jasně z toho vyplívá, že Martín je otec. Martín Monu uklidňuje, že je to falešné. Monita odejde, Martín chce jít za ní, ale Contu mu zastoupí cestu, začne na ni křičet ať vypadne z jeho domu. Jestli je to jeho dítě, postará se o něj, bude ten nejlepší táta na světě, ale ji už nechce nikdy v životě vidět. Ona mu na to odpovídá, že jestli to tak chce. On křicí - Ven.
Debi zaslechne Falucha a Miguela jak se baví o zfalšování testu DNA, samozřejmě ji přistihnou, ale nepodaří se jim ji chytit. Debi jde do kanceláře, chce to povědět Martinovi, ale Mercedes a Alfredo jí říkají ať příjde jindy, Martín teď napravuje chyby co napáchala. Debi - no tak jo, já mu chtěla povědět co vim o dítěti Contu. Zastaví ji.
Mona je s K. a T., baví se o dítěti, o tom, že jim Contu udělá ze života peklo. Ony jí radí ať se ho nevzdává, milují se. Mona se mu rozhodne zavolat. Martín se zrovna dozvídá od Debi noviny. Jde k doktorovi.
Miguel and Falucho jdou za doktorem, varovat ho.
Monita s Martínem příjdou k doktorovi, zvoní na zvonek, nikdo neotvírá, Mona uvidí utíkajícího muže, ptá se Martína jak se doktor jmenuje, zavolá na muže jménem a ten se otočí, běží k němu, doktor vytáhne zbraň a uchopí Monu.
Turca je se svým starým přítelem Tomasem, José se rozhodne odjet studovat do Itálie.
Tony žádá Lauru o druhou šanci.
Rolando si Debi vzít nechce, ale ona dál pokračuje s přípravami.
Alfredo chce po Mercedes druhou šanci, ale ta se nemůže rozhodnout mezi ním a Miguelem.
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Hviezda
Hviezda
3wqa


Po?et p?ísp?vk? : 688
Join date : 05. 03. 08
Age : 30
Location : Košice

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:41 pm

waw dakujeeeem pekne Very Happy
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:41 pm

to si kde našla??Razz
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Hviezda
Hviezda
3wqa


Po?et p?ísp?vk? : 688
Join date : 05. 03. 08
Age : 30
Location : Košice

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:50 pm

hej aj mna by to zaujimalo
Návrat nahoru Goto down
La Monita
Hviezda
Hviezda
La Monita


Po?et p?ísp?vk? : 893
Join date : 01. 12. 07

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:51 pm

3wqa njdes na icq????
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Hviezda
Hviezda
3wqa


Po?et p?ísp?vk? : 688
Join date : 05. 03. 08
Age : 30
Location : Košice

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:52 pm

ja som tam len som invisible ale ty tu niesi
Návrat nahoru Goto down
La Monita
Hviezda
Hviezda
La Monita


Po?et p?ísp?vk? : 893
Join date : 01. 12. 07

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 9:53 pm

ja som invisible a teba mam jak offline
Návrat nahoru Goto down
natallka
Malá hviezda
Malá hviezda
natallka


Po?et p?ísp?vk? : 273
Join date : 24. 01. 08
Age : 30

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 10:08 pm

mno bleeee ze to dnes odstrihli:-!
Návrat nahoru Goto down
silwus
Hviezda
Hviezda
silwus


Po?et p?ísp?vk? : 892
Join date : 09. 02. 08
Age : 31
Location : Topoľčany

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 10:55 pm

asi tak..
Návrat nahoru Goto down
123cica56
Malá hviezda
Malá hviezda
123cica56


Po?et p?ísp?vk? : 244
Join date : 11. 12. 07

Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitimeWed Mar 19, 2008 9:26 am

mno ja sa chcem opytat ze:kedy sa dozvie Maretin ze to dieta nie je jeho...a nesnivalo sa to malej koku ze prisli?lebo neukazali, ze ako idu prec s toho pralesa...mno a este ze key dostane kike ROZUM?????????????????????????????????
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Čo bude v ďalšom diely?   Čo bude v ďalšom diely? - Stránka 12 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Čo bude v ďalšom diely?
Návrat nahoru 
Strana 12 z 29Jdi na stránku : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 20 ... 29  Next
 Similar topics
-
» rany s lasky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: O telenovele-
Přejdi na: