Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
3wqa
Anonymní




pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Empty
PříspěvekPředmět: pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim   pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 6:32 pm

prosim kto ma pesnicky zo 180. 181. a182. casti prosim alebo aspon ako sa tie pesnicky volaju ak niekto ma mohol by mi ich poslat na 3wqa@azet.sk..................dakujeeeeeeeeeem velmi pekne
Návrat nahoru Goto down
3wqa
Anonymní




pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Empty
PříspěvekPředmět: Re: pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim   pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 7:06 pm

a prepaaaaaaaaaaaaaaacte ze som vytvorila novu temua z teraz som vsetky presla a pozeram ze vam to dost vadi.......ale tiez nepochopila som to hned zo zaciatku ale teraz uz xapem cize prepaaaaaaaaaacte.........a nedali by sa tie zbytocne temy nejako vymazat?
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Empty
PříspěvekPředmět: Re: pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim   pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 10:54 pm

to musi mazat admin....ale ten tu nechodii
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
3wqa
Hviezda
Hviezda
3wqa


Po?et p?ísp?vk? : 688
Join date : 05. 03. 08
Age : 30
Location : Košice

pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Empty
PříspěvekPředmět: Re: pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim   pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Icon_minitimeFri Mar 14, 2008 9:58 pm

mohol by mi niekto poslat CD natalky turmalinu veeeeelmi by som xcela......lepsie cez icq bude to rychlejsie pppppplssss pekne
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Empty
PříspěvekPředmět: Re: pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim   pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
pjosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: