Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Celé časti...prosim prosim

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Katuska
Anonymní




Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 7:42 pm

ahojte...ako sa dostanem k celym castiam tejto uplne super telenovely? doteraz som tu na tomto fore nebola, az teraz som sa k nemu dostala. moze mi niekto poradit? keby mi to niekto mohol napalit na dvd a poslat mi to na moju adresu...mohli by sme sa aj dohodnut, co za to...len som nevidela niekolko dielov, no neviem ktore...ale chcela by som ich vidiet vsetky. tak ak sa najde niekto, kto ma doma vsetky diely, tak nech sa ozve...pls moj email je keityb@centrum.sk
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 7:44 pm

cooooo???poslat ti napalenee dvdd??
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
pinkuska
Anonymní




Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: cele diely   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 6:37 pm

ahojte tiez sa chcem spytat ci niekto nema vsetky diely a ci by mi ich niekto nenapalil a neposlal za nejaku tu dohodnutu sumu... dakujem.. ozvite sa na pinkuska69@gmail.com
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 9:38 pm

nemozete si to stiahnut?
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Katuska
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 1
Join date : 12. 02. 08

Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 12:10 am

no nemam taky rychly net...a mam aj obmedzenie...takze by to asi tak lahko neslo...takze by mi trvalo asi cely rok kym by som nieco stiahla...
Návrat nahoru Goto down
Baca9
Malá hviezda
Malá hviezda
Baca9


Po?et p?ísp?vk? : 272
Join date : 29. 01. 08

Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 10:30 pm

presne si to stiahnite a drzte papule:-)
Návrat nahoru Goto down
monitaz
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 17. 02. 08

Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeWed Feb 20, 2008 12:34 pm

ludia ludia plosim vas,stahujem tie diely a stale mi nejdu stiahnut od 1. az do7. diela....pls pls nema to niekto kto by mi to poslal???plosim ja som ich ete nevidela a taq rada by som ale nemam ako plosiiiiiiiiiim!!!mail je zuzi665@azet.sk dakujem vopred!
Návrat nahoru Goto down
nell12
Nováčik
Nováčik
nell12


Po?et p?ísp?vk? : 26
Join date : 21. 02. 08
Age : 28

Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitimeSat Mar 15, 2008 10:49 am

prosimm nemaa nekto 139 diel ak ano poslite mi ho pls naa icq 497-592-820 vopred dakujem paaaa
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Celé časti...prosim prosim Empty
PříspěvekPředmět: Re: Celé časti...prosim prosim   Celé časti...prosim prosim Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Celé časti...prosim prosim
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prosim prosim prosiiiim
» cele diely-poziadavky

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Video-
Přejdi na: