Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls

Goto down 
AutorZpráva
nikusik
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 11:06 am

PROSIM POSLITE MI NIEKTO NEAKE PESNICKY S SOS MI VIDA MAM LE CORAZON VALIENTE, MI DULCE NINA, OJOS DE CIELO A ME VOY.........NA ADRESU
99NIKULIENKA@AZET.SK
.........................................................PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIM
Návrat nahoru Goto down
DOMKA
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 20. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 12:26 pm

AHOJ NIKUSHIK.SOM TI POSLALA VSETKY PESNICKY CO MAM ZO SOS MI VIDA.SI CYMAS TIE CO UZ MAS OKI? A POSLI TY MNE PROSIIIM PESNICKU MI DULCE NINA.NIKDE JU NEVIEM ZOHNAT!!!!!!!!!!!! DIK.E-MAIL:dominicicka@centrum.sk
Návrat nahoru Goto down
DOMKA
Divadelný herec/čka
Divadelný herec/čka



Po?et p?ísp?vk? : 137
Join date : 20. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 12:30 pm

sorry.si VYMAZ.Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls
» Soundtrack - cd
» hladam pomozte

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: