Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 NAJ chvíže

Goto down 
+22
monna9
monitaz
Bzunda
monita121
Baca9
och
sasuliq
Debora
gaudi
Baša
kwixina
Domcaxx
Monita
Basha
mili
AnushQa
Nalito
kaja
Bibi
elizabeth
bronwyn
BuBa
26 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 11:23 pm

Vryla sa vám do pamäti nejaká špeciálna scéna - či už NAJromantickejšia, NAJsmutnejšia alebo NAJvtipnejšia? Podežte sa tu s nami... Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 4:19 pm

mnooo na nejake tie najtomantickejsie sa tesim a najzabavnejsich je tam hrozneee wela
Návrat nahoru Goto down
elizabeth
Malá hviezda
Malá hviezda
elizabeth


Po?et p?ísp?vk? : 206
Join date : 03. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 5:24 pm

mnooo najvtipnejsia aku som zatial videla bola ked monita vrazila laket constanse som sa tu sulala od smiechu:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://naucimtamilovat.forumotion.com
Bibi
Nováčik
Nováčik
Bibi


Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 15. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeMon Oct 15, 2007 7:56 pm

Mne sa páčilo stretnutie v daždi ked sedela Monita a Martin za nou prišiel a pršalo a pršalo:D:D
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 8:26 pm

Bibi napsal:
Mne sa páčilo stretnutie v daždi ked sedela Monita a Martin za nou prišiel a pršalo a pršalo:D:D

to bolo fakt krasnučké drunken
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeWed Oct 17, 2007 9:16 pm

ano, bolo dobre... Smile len mi v vadilo, ze v najblizsich dieloch to mali stale v spomienkach
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeThu Nov 01, 2007 6:06 pm

ja som nevidela tu cast kde bola s nim v aute a smiali sa..tiez to maju furt v spomienkach..a najsrandovnejsie bolo ked Martin spadol z vozika a ma stve na nom ze sa akoby zahrava s Monitou, stale sa jej pyta ci bude nablizku a hovori jej ze ci vie co k nej citi aj v tom striptiz klube to uz uz vyzeralo ze nieco bude..a furt je s tou Constansou..a este ze vzdy ked si maju dat pusu tak jednemu z nich zazvoni mobil..strasne!!
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 9:20 pm

Nalito napsal:
ja som nevidela tu cast kde bola s nim v aute a smiali sa..tiez to maju furt v spomienkach..a najsrandovnejsie bolo ked Martin spadol z vozika a ma stve na nom ze sa akoby zahrava s Monitou, stale sa jej pyta ci bude nablizku a hovori jej ze ci vie co k nej citi aj v tom striptiz klube to uz uz vyzeralo ze nieco bude..a furt je s tou Constansou..a este ze vzdy ked si maju dat pusu tak jednemu z nich zazvoni mobil..strasne!!

jj vždy im zazvoni zelefon,no sranda hee Laughing Laughing
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeFri Nov 02, 2007 11:13 pm

ked im ten mobil zazvoni uz to ani neberu prekvapene...uplne si na to zvykli...aj to mi pripada dost srandovne
Návrat nahoru Goto down
AnushQa
Nováčik
Nováčik
AnushQa


Po?et p?ísp?vk? : 41
Join date : 27. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 8:01 pm

Ja neznasam ten mobil ...je to strasnee a vkuse len zvoni ...crrng a us sa blizi utoroook ....newem sa dockat Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeMon Nov 05, 2007 8:56 pm

no wed hej....uz sa konecne pobozkaju jupiiiiii
Návrat nahoru Goto down
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeWed Nov 14, 2007 7:39 pm

mne sa este paci ako Rolandovi vsetci vycitaju tie sosovky..a monita ako sa mu vyhrazala ze mu ich vyskriabe..haluuz..ale Rolu je fakt hrozny najprv sa mu Turka pacila, teraz ide po Monite..
Návrat nahoru Goto down
mili
Nováčik
Nováčik
mili


Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 11. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 2:59 pm

podla mna naj bolo ked si prvykrat dali pusu na tom koni:)
Návrat nahoru Goto down
bronwyn
Moderátor
Moderátor
bronwyn


Po?et p?ísp?vk? : 374
Join date : 03. 10. 07
Age : 31
Location : Slovensko-Bytča

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 6:12 pm

dnes som zase videla nieco najSMIESNEJSIE...no my sme so sestrou a s bratom nemohli ked dosiel migel dnes domov co mal byt akoze zavrazdeny a aky rozhovor mal z debbie mne od smiechu skoro az slzy tiekli Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru Goto down
mili
Nováčik
Nováčik
mili


Po?et p?ísp?vk? : 10
Join date : 15. 11. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 6:16 pm

hehe hey presne bronwyn ,dneska to bola zase pecka aj ja som sa na nich smiala:)
Návrat nahoru Goto down
BuBa
Admin
Admin
BuBa


Po?et p?ísp?vk? : 212
Join date : 03. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:32 pm

mne sa pacila scena, kde mali alfredo a mercedes na sebe to modre... Laughing cely ten diel nemal chyby
Návrat nahoru Goto down
https://sos-mi-vida.hooxs.com
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:48 pm

ked ten alfredo je taký divný v poslednom case, akoby mi zacalo sibat a migel mohol zomriet :DDD
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
Basha
Nováčik
Nováčik
Basha


Po?et p?ísp?vk? : 21
Join date : 02. 11. 07
Age : 32

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 3:48 pm

a mne sa zatial najvaic pacila prva pusinka martina a monity Smile))
Návrat nahoru Goto down
http://www.ganja-company.estranky.cz
12wyky12
Anonymní




NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: :DD   NAJ chvíže Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 5:20 pm

Ja nemozem z debbie..vsetky sceny v ktorych je su uplne super...a ten rozhovor s miguelom :DD hehe
Návrat nahoru Goto down
kaja
Hviezda
Hviezda
kaja


Po?et p?ísp?vk? : 681
Join date : 10. 10. 07
Age : 39

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 8:03 pm

12wyky12 napsal:
Ja nemozem z debbie..vsetky sceny v ktorych je su uplne super...a ten rozhovor s miguelom :DD hehe

he ona je total svihnuta DDD
Návrat nahoru Goto down
http://www.libimseti.cz/Mili21.G
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeMon Nov 19, 2007 6:11 pm

mne sa v celej telenovele moooc race debiii no na nejsa uz totall nasmejem a tiez so scenkami s monitou....zatial najlepsie chvilka asi bola ked martin poziadal monitu o ruku Smile
Návrat nahoru Goto down
Domcaxx
Hviezda
Hviezda
Domcaxx


Po?et p?ísp?vk? : 851
Join date : 10. 11. 07
Age : 30

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 6:30 pm

Strasne smutne bolo ked Martinovi zobrali deti....No potom v dalsej casti sa k nemu vratili:)....no ale bolo to strasne smutne...som aj plakala:(
Návrat nahoru Goto down
Nalito
Nováčik
Nováčik
Nalito


Po?et p?ísp?vk? : 32
Join date : 01. 11. 07
Age : 32
Location : Bratislava

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 11:06 pm

hej tie migelove rozhovory s debiee..klasicki surodenci..a ten fernando..hned som vedela ze s nim nebude vsetko v poriadku a mercedes bola taka zalubena, ale aspon ze bude s alfredom
Návrat nahoru Goto down
Monita
Nováčik
Nováčik
Monita


Po?et p?ísp?vk? : 30
Join date : 27. 10. 07

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeFri Nov 23, 2007 6:17 pm

och sorry ja som ti poslala sukromnu spravu Smile))
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitimeSun Nov 25, 2007 10:42 pm

no ja si myslim ze najlepsia bude aj tak posledna cas to co sa stane bude naj zo vsetkeho Very Happy uz som to videla na nete a je to brutal uzasne Very Happy milujem tuto telenovelu som na nej zavisla a uz nevem bez nej prezit ani vikend pale
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





NAJ chvíže Empty
PříspěvekPředmět: Re: NAJ chvíže   NAJ chvíže Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
NAJ chvíže
Návrat nahoru 
Strana 1 z 7Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: O telenovele-
Přejdi na: