Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 importante

Goto down 
+2
ell-151
norika
6 posters
AutorZpráva
kika
Anonymní




importante Empty
PříspěvekPředmět: importante   importante Icon_minitimeTue Dec 25, 2007 9:44 pm

hladam pesnicku ktora bola na konci v 107/108 casti a tiez v dieli 109/110 ked monita a martin spominali na svoje prve stretnutie.. taka pomalsia a spieva sa tam nieco take ako:si cuando a dia por tener te, con un siempre te mi sueno tantas veces... nemate to niekto ? dakujeeeem!!!!
Návrat nahoru Goto down
norika
Nováčik
Nováčik
norika


Po?et p?ísp?vk? : 13
Join date : 10. 11. 07
Age : 32

importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitimeSat Jan 05, 2008 9:59 pm

kika napsal:
hladam pesnicku ktora bola na konci v 107/108 casti a tiez v dieli 109/110 ked monita a martin spominali na svoje prve stretnutie.. taka pomalsia a spieva sa tam nieco take ako:si cuando a dia por tener te, con un siempre te mi sueno tantas veces... nemate to niekto ? dakujeeeem!!!!

asi je tato Razz http://www.gigasize.com/get.php?d=q0txo74nszb
Návrat nahoru Goto down
ell-151
Malá hviezda
Malá hviezda
ell-151


Po?et p?ísp?vk? : 159
Join date : 18. 01. 08

importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 8:34 pm

poslal by mi nekto pesnicku no te importa od natalky?? prosiiiim... lol! nikde nemozem najst celu verziu... No mam iba thu co ma okolo minuty aj daco...prosiiim....poslite mi ju na ell-151@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 10:32 pm

nieviem ale kika neni to toto los de adentro-nubes negras?
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
Domicka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 7
Join date : 20. 01. 08

importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:19 pm

pls kde by som mohla najst pesnicku No te importa?a tie aj Rakim y Ken - Down??dikii moc:)
Návrat nahoru Goto down
gaudi
Hviezda
Hviezda
gaudi


Po?et p?ísp?vk? : 775
Join date : 22. 11. 07
Age : 32

importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:53 pm

ak ces poslem ti ich
Návrat nahoru Goto down
Alinqa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 17. 11. 07

importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 9:27 pm

gaudi- pls aj ja ceeeeeeeeem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





importante Empty
PříspěvekPředmět: Re: importante   importante Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
importante
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: