Sos mi vida
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sos mi vida

Rany z lásky
 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls

Goto down 
+8
SSisika88
13_misulka_13
Alinqa
Simonka
och
kwixina
Baša
erikaa
12 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
joj mne
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 7:25 pm

neviete ako sa vola a kto spieva tu pesnicku taku strasne rychlo tak velmi rytmicky zacina,je uplne skvela dnes ju hrali nakonci 104 casti,ked prisla k martinovi domov ta sudkyna a setko sa to posralo...akurat to koncilo a netusim ako sa vola ta piesen....ale viem na isto ze to nie je kumbia kings mi dulce nina!prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim pomozte neviem ju nikde najst No
Návrat nahoru Goto down
erikaa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 09. 12. 07

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeThu Dec 13, 2007 11:32 pm

anooo.....aj ja cem tu pesnicku pls.........................je uzasna
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 5:05 pm

aj ja mne sa paci....ja vzdy na nu tancujem:D:D:D:D:D
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSat Dec 15, 2007 5:12 pm

je pekrasna poslal by mi ju niekto prosiiim na e-mail qixi1@azet.sk prosim a dakujem vopred Smile
Návrat nahoru Goto down
salma
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: poznam ju   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 12:34 am

Bonka-El problemon. Aj ja som ju dlho hladala a konecne nasla na nejakom spanielskom fore. bo sak nikto odtialto sem nemohol dat nazov asi mal s tym problem. nechapem.
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Dec 16, 2007 10:07 pm

salma: prosim ta poslala by si mi ju na e-mail qix1@azet.sk DAKUJEM Smile
Návrat nahoru Goto down
hillary
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 7:42 pm

tu si mozete stiahnut soundtracky a su tam dost dobre songs. skuste odporucam a je to zadarmo. a je tam aj ta Bonka-El problemon
Návrat nahoru Goto down
hillary
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 7:44 pm

hups zabudla som dat stranku tu je -
Návrat nahoru Goto down
hillary
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Dec 17, 2007 7:47 pm

chodte na- divshare.com/download/1503209-eab tam si tie soundtracky mozte stiahnut je ich dost.
Návrat nahoru Goto down
princess
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 1:49 pm

Poslaaaaal by mi thu nekdo tu pesnicku: Bonka-El problemon ??prosiiiiiiiiiim.....na princess-emo@azet.sk ..prosim prosiiiiiim....nikde ju nemozem zohnat....a ked ju najdem tha mi to nejde stiahnut confused prosiim ludkowiaa....
Návrat nahoru Goto down
princess
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 2:01 pm

ehm.......do riti....ako ze sa to tu owlada?? cheers ked xcem napisat nekomu sprawu tha co mam robit?? scratch mrrr... sa na tho moooooooozem.. Twisted Evil ludiaaa heeelp... lol! a plss...wazne....poslite mi thu pesnciku Bonka-El problemon ..plss... na then mail... princess-emo@azet.sk

hh..INAC pozdrawujem ta BASA... Razz lol!
Návrat nahoru Goto down
och
Začínajúca star
Začínajúca star
och


Po?et p?ísp?vk? : 349
Join date : 21. 11. 07
Age : 33

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: el problemon   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:59 pm

Tak tu si to mozte stiahnut: Descarga Mp3 Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Simonka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 15. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 5:36 pm

neviete ako sa vola pesnicka kora hrala v 129dieli na konci?ked kike sa ako bozkaval monitu?
Návrat nahoru Goto down
Simonka
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 2
Join date : 15. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 5:47 pm

plosiim strasne sa mi velmi paaci a zhaanam ju...pomoozte mi plosiim vaas
Návrat nahoru Goto down
Nikussqa
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeTue Jan 15, 2008 7:24 pm

jjjj aj ja by som cela wediet jak sa vola, bola suprova... aj ked sa monita rozbehla a pobozkala martina... myslim ze to bolo v 129. dieli, ked boli v pracovni...
Návrat nahoru Goto down
erikaa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 40
Join date : 09. 12. 07

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 6:37 pm

no...hey...ona bola skvela a este na konci 130 casti ked dotancovala mono a martin tango...pls aspon akos a volaju...diky
Návrat nahoru Goto down
Alinqa
Nováčik
Nováčik



Po?et p?ísp?vk? : 19
Join date : 17. 11. 07

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 9:44 pm

prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim aj ja chcem tu pesnicku co chce Nikussqa aj tu El problemon poslite pls na quarter@centrum.sk
Návrat nahoru Goto down
kwixina
Hviezda
Hviezda
kwixina


Po?et p?ísp?vk? : 614
Join date : 25. 11. 07
Age : 29
Location : Slovensko- MARTIN

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 5:21 pm

prosiiiiim hladam pesnicku zo 133.casti nakonci zacala hrat ked debi zavolala constanze ze mal martin nehodu....Smile dakujem ak mi ju poslete na e-mail qixi1@azet.sk alebo icq 344391478 diki Smile
Návrat nahoru Goto down
13_misulka_13
Nováčik
Nováčik
13_misulka_13


Po?et p?ísp?vk? : 34
Join date : 07. 12. 07
Age : 30

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 7:02 pm

neviete ako sa voal ta pesnicka???mne sa tiez straaaaaaaaaaaaasne paaaaci!!!!pls aspon nazov alebo poslite mi na 13misa131@azet.sk dikes
Návrat nahoru Goto down
SSisika88
Nováčik
Nováčik
SSisika88


Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 17. 01. 08
Age : 36

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeThu Jan 17, 2008 7:04 pm

Jejda prosim pomoccccc... Sad Ja uztreti den hladam tu pesnicku co bola po tom tangu monity s martinom,ked si dali pusu...Kto vie ako sa vola? Crying or Very sad BUdem velmo stastna..dakueeeeeeem
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeFri Jan 18, 2008 11:07 pm

nie ani asi nebudem vediet..boze niiiiiiiiiiiiee precoo si na ziadnu pesnicku nespomeniem
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
all
Anonymní




suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:55 pm

Prosiim aj ja cem tu pesnicku...a aj mne staci len nazov....pls..naazov a autora....staci ..pls poslite aj tu napiste...alebo na Maculka12345@azet.sk
Návrat nahoru Goto down
Baša
SuperStar
SuperStar
Baša


Po?et p?ísp?vk? : 2618
Join date : 20. 11. 07
Location : Slovensko-Žilina

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:09 pm

fakt neviem ktoru myslite
Návrat nahoru Goto down
http://www.cooltelenovelas.wbl.sk
SSisika88
Nováčik
Nováčik
SSisika88


Po?et p?ísp?vk? : 5
Join date : 17. 01. 08
Age : 36

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 10:43 pm

Basa poslem ti z youtube video a tam je ta piesen na 3:35 minute zacne a ide s titulkami...Pozri sa mi nato prosim ci nebudes vediet...tu je ta stranka https://www.youtube.com/watch?v=DxtOIUcZyKM&feature=related..dakujem zatial
Návrat nahoru Goto down
ell-151
Malá hviezda
Malá hviezda
ell-151


Po?et p?ísp?vk? : 159
Join date : 18. 01. 08

suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 10:13 am

lol! yoo...aj ja by xcela thu pesnicku...... AJ JA JU XCEEEEEEEEEEEEEEEEEM..... lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Empty
PříspěvekPředmět: Re: suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls   suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» suuuuuuper piesen pomozte!!!!!!pls
» Soundtrack - cd
» hladam pomozte

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Sos mi vida :: Sos mi vida :: Hudba-
Přejdi na: